Co zyskamy dzięki masażom orientalnym?

Masaż orientalny to przede wszystkim walka nie tylko z napięciami w naszym ciele, ale także z energią i emocjami. To zadbanie o komfort człowieka jako całości. Celem masażu orientalnego jest przywrócenie harmonijnego przepływu prądów w ciele, zapewnienie głębokiego odprężenia, uwolnienie stresu i negatywnych emocji.

Jak wygląda masaż?

Warto wiedzieć, że orientalne masaże są stosowane na całe ciało. W niektórych zabiegach wykonywany jest masaż twarzy lub głowy w celu uzyskania głębszego stanu relaksu. Są tutaj stosowane naturalne olejki o egzotycznych aromatach, a masaż wykonuje się przy odpowiedniej muzyce. Przedramiona i dłonie są masowane za pomocą dynamiki ruchu. Dotyk może być bardzo miękki lub mocny, ale podstawową zasadą jest to, że nie boli, ale że rozluźnia się, relaksuje i leczy.

Efekty masażu

Orientalne masaże likwidują wszystkie dolegliwości, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dają poczucie głębokiego relaksu, pozbycia się męczących napięć, powrotu do harmonii w ciele i spokoju w umyśle. Zwiększają zdolności umysłowe i sprawność fizyczną, regulują funkcjonowanie wszystkich narządów wewnętrznych, eliminują wiele dolegliwości, aktywizują układ odpornościowy i wpływają na ogólną poprawę samopoczucia.

Be the first to comment on "Co zyskamy dzięki masażom orientalnym?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*